Yürek Çıkmazı Fragman

<< 1 2 3 4 5

Yürek Çıkmazı 6. Bölüm Fragmanı

Yorum Yaz (1 Yorum)
Reklamlar
Tür: Aile, Dram
Yönetmen: Serdar Gözelekli
Senaryo: Vilmer Özçınar ve Ayla Hacıoğulları
Kanal ve Yayın Günü: Trt 1 - Salı - 20.00 (1 Kasım 2022)
Yürek Çıkmazı Oyuncuları: Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Ayça Bingöl,Cemal Toktaş, Rozet Hubeş, Özlem Ulukan, Timur Ölkebaş, Mesut Akusta, Eylül Ersöz, Bihter Dinçel, Erhan Alpay, Güler Ökten, Alp Akar, Aydan Şener, Dilara Aksüyek
Yürek Çıkmazı Konusu:

Alp Navruz (Halil Tekin)

Yakışıklı oyuncu 2 Şubat 1992 senesinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 3 kardeş olan Navruz'un 1 kız birde erkek kardeşi vardır. Cihan Ünal, Altan Erkekli gibi usta isimlerden oyunculuk eğitimi alan Alp Navruz  daha önce Arkadaşlar iyidir dizisinde piskopat Berke karakterine hayat vermişti. Fazilet Hanım ve Kızları'nda Sinan karakterine  Elimi Bırakma dizisinde Cenk, Zümrüdüanka dizisinde Serhat karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu son olarak ise Ada Masalı dizisinde Poyraz karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.

İrem Helvacıoğlu (Zeynep),

2 Şubat 1990 yılında Ankara'da hayata gözlerini açan oyuncu 1.70 boyunda ve 55 kilodadır. Yeşil göz rengi ve güzelliğiyle dikkat çeken oyuncunun saç rengi kumraldır. Eğitimini Müjdar Gezen Sanat merkezinde tamamlamıştır. Halen bekar olan 26 yaşındaki oyuncu Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi, Behzat Ç, Güneşin Kızları gibi yapımlarda rol almıştır. Sen Anlat Karadeniz dizisindeki Nefes karakterine hayat verdikten sonra Star Tv'de ekranlara gelen Seni Çok Bekledim dizisinde Ayliz karakteri ile başarılı oyuncu Özcan Deniz'e eşlik ederek başrolleri paylaşmıştır. Güzel oyuncu son dönemlerde ise Kaçış (Disney+, O3 Medya, 2022), Annenin Sırrıdır Çocuk (Defne Yılmaz, Tv8, NTC Medya, 2022), Baş Belası (İpek Gümüşçü, atv, ARC Film, 2021) gibi dizilerde rol almıştır.

Mesut Akusta

52 yaşındaki usta oyuncu Karagül dizisiyle tanınmıştır. Karagül dizisinde Kendal karakterine hayat veren Akusta Ezel, Kurtlar Vadisi Pusu, İpsiz Recep, Kurşun Yarası gibi dizilerde rol almıştır. Yıldızlar Şahidim dizisinde Fikret karakterine hayat verdikten sonra usta oyuncu Star Tv'de ekranlara gelen Babil dizisinde Süleyman karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.

Ayça Bingöl ;

16 Ocak 1975 İstanbul doğumlu usta oyuncu 2001'den itibaren Ali Altuğ ile evlidir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. En İyi Kadın Oyuncu ve En İyi Dram Kadın Oyuncu ödülleri bulunmaktadır. Çiçek Taksi, Bıçak Sırtı, İki Aile, Küçük Kadınlar, Öyle Bir Geçer Zaman Ki ve Benim Adım Gültepe gibi dizilerde rol almıştır. Peter Pan, Kayıp Balık Nemo, Madagaskar, Buz Devri 2: Erime Başlıyor, Buz Devri 3 ve Benim Dünyam gibi filmlerde seslendirmeler yapmıştır. Başarılı oyuncu son dönemlerde ise Yürek Çıkmazı (TRT 1, Gold Yapım, 2022), Kırmızı Oda (Tv8, OGM Pictures, 2021) gibi dizilerde rol almıştır.

Reklamlar
Yorum Yap

Yürek Çıkmazı dizisine 1 Yorum Yapıldı
  1. ramazan yavuz: iyi dizi olmuş